Witam serdecznie.

Unia Europejska 4 lipca 2018 roku chciała wprowadzić całkowitą cenzurę w internecie. Od jakiegoś czasu wiadomo, że tamtego dnia na szczęście im się to nie udało! Niestety stojący po złej stronie mocy europejscy politycy oraz wszelkie duże firmy (korporacje), które popierają tą zdradziecką ustawę się nie poddały i znów próbują wprowadzić cenzurę do internetu. 

Została ostatnia prosta w tej kwestii, a więc ostateczne głosowanie rozpocznie się w grudniu tego roku lub w styczniu 2019 – na razie nie wiadomo. Obecnie trwają rozmowy i ustalenia za zamkniętymi drzwiami dla opinii publicznej, co mówi Nam, że liczne bandyckie opcje lobbujące za ACTA 2.0 nie planują nic dobrego. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu zła, gdyż wielka korporacja jaką jest youtube dostrzegła w końcu (lepiej późno niż wcale) wielkie zagrożenie dla swojego interesu w tych ustawach UE i postanowiła pomóc w walce ze zdegenerowanymi politykami UE!

Szczegółowe informacje w tej kwestii macie w poniższych źródłach. Każdy z Nas może pomóc w walce z tą bandycką uchwałą UE np. poprzez rozsyłanie info o tej sprawie swoim znajomym, lajkowanie na portalach społecznościowych i udostępnianie informacji mówiących o ACTA 2.0, oraz gdy będzie potrzeba wyjścia na protest na ulice, to RUSZCIE LUDZISKA 4 LITERY I POWIEDZCIE NIE DLA CENZURY W INTERNECIE! Nikt za Nas tego nie zrobi, więc jeśli w dużej liczbie nie pomożemy w walce przeciw ACTA 2, to przegramy i obecna formę internetu, a w konsekwencji zmieni się on na gorsze! Czy tego chcecie…???!!! Mam nadzieję, że większość z Was NIE! Więc do roboty i do boju moi drodzy czytelnicy!

To koniec YouTube’a dla Europejczyków?! Szefowa portalu mówi to wprost. Wszystko przez ACTA2!

https://www.wykop.pl/link/4606313/zarty-sie-skonczyly-ceo-youtube-a-prosi-internet-o-pomoc-w-walce-z-acta2/

https://www.instalki.pl/aktualnosci/internet/33158-saveyourinternet-youtube-przeciwko-acta-2.html

https://www.purepc.pl/technologia/youtube_wzywa_do_protestu_przeciw_unijnemu_prawu_autorskiemu

Szefowa YouTube’a otwarcie przeciw „ACTA2“. Trafnie podsumowała, komu służy unijna dyrektywa

O co chodzi z ACTA 2.0?

W skrócie 90% twórców na yt, na facebooku, twitterze itp będzie musiało znaleźć sobie inne zajęcie gdyż nie będzie ich stać na wykupowanie drogich licencji na nabycie praw autorskich, by móc np. nagrać/napisać recenzję jakiejś gry komputerowej, czy też nagrać/napisać recenzję/test o jakimś przedmiocie np. o karcie graficznej itp.

A jak nie będzie Naszych ulubionych twórców, to chyba wiadomo, że internet stanie się bezużyteczny! Zostaną tylko największe firmy, portale, które obecnie przegrywają na wolnym rynku z typowo internetowymi, mniejszymi portalami, twórcami, gdyż w większości głoszą/przedstawiają kłamliwe treści! Wszelkie wielkie firmy się zmówiły wraz ze zdradzieckimi politykami, by wprowadzić ACTA 2.0, by w ten sposób skończyć z konkurencją, z którą obecnie przegrywają!!

Poza tym będzie także cenzura na pisanie komentarzy, opinii i to zarówno w kwestii publicznej jak i w prywatnych rozmowach – czyli TOTALNA MASAKRA!!! Dlatego informujcie swoich znajomych i kogo się tylko da, bo ta dyrektywa UE dotknie każdego z NAS!!! Więcej informacji w kwestii o co chodzi dokładnie w ACTA 2.0 znajdziecie w poniższych filmach, gdzie ich autorzy w prosty i konkretny sposób tłumaczą co i jak.

Jak możemy spróbować zatrzymać ACTA 2.0?

Dziś i jutro w wielu miastach w Polsce odbywają się protesty w sprawie ACTA 2.0. Na poniższej stronie znajdziecie dokładne informacje w tej sprawie. Zapraszam wszystkich na protesty w swoich miastach! Nikt za NAS tego nie zrobi!!! https://www.facebook.com/Stopacta2.Poland/

Na poniższej stronie internetowej jest przygotowany szablon petycji do wysłania do polskich europosłów, by Ci usłyszeli NAS sprzeciw! Zasypmy ich skrzynki naszymi mailami!!! Wystarczy, że podacie swój adres mail i wybierzecie jako kraj Polska, a następnie klikacie ADD YOUR VOICE.

Jeśli macie kilka maili, to  można z każdego z nich wysłać petycję z jednego adresu IP! Im więcej tym lepiej!

Home

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 − seven =

Przejdź do paska narzędzi