Witam serdecznie.

Zgodnie z obowiązującym prawem od 30 kwietnia 2018 można prowadzić legalnie tzw. działalność bez rejestracji. Szczegóły w tym linku. W związku z tym postanowiłem spróbować swoich sił w branży zarabiania kasy w kwestii PC.

A w połączeniu z tym, że sprzęt komputerowy to moja pasja, to jest wielka szansa na sukces. Pewnie większość z Was wie, że jak się wykonuje daną pracę z pasją, to wtedy taka praca daje danej osobie uśmiech na twarzy (szczęście, radość), bo robi się to co się lubi, a więc zaangażowanie jest większe, czy z przyjemnością uczysz się nowych rzeczy itp.

ZAWSZE indywidualnie podchodzę do danego klienta i do danego problemu – i tak też należy podchodzić do tych spraw, by było to profesjonalne. Bardzo często niewielkim kosztem można znacząco przyspieszyć pracę danego komputera. Nie zawsze trzeba wymieniać połowę podzespołów w kompie, by uzyskać pożądany efekt.

Co zyskujesz modernizując komputer u mnie?

 1. Udzielam 3 miesięcznej gwarancji na wykonywane przez mnie usługi
 2. Zawsze dopasuję najbardziej optymalną ofertę do Twojego budżetu.
 3. Taka modernizacja pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo idąc do pierwszego lepszego sklepu powiedzą Ci, że trzeba kupić nowy komputer. Jest im tak wygodniej i łatwiej, a ja będąc pasjonatem rozumiem to, że bardzo czasem mamy tylko 100-200 zł na modernizację PC – sam nie śpię na pieniądzach, więc doskonale rozumiem te kwestie. Dlatego zawsze postaram się dopasować optymalne dla Ciebie rozwiązanie.
 4. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, polecam seans filmowy z moimi odcinkami na YouTube, gdzie pokazuję, iż znam się na rzeczy. Poza tym poczytaj opinie ludzi, którym pomogłem w kwestii PC: OPINIE O MNIE

Dlatego zapraszam do kontaktu ze mną w tej sprawie.

Jeśli mieszkasz w Częstochowie lub blisko Częstochowy, to komputer możesz do mnie przywieść osobiście lub za pośrednictwem kuriera – proszę wtedy przesyłkę ubezpieczyć i z opcją ostrożnie najlepiej – wcześniej należy się ze mną skontaktować w tej sprawie, by ustalić szczegóły. To samo, gdy mieszkasz poza Częstochową i chcesz do mnie komputer przysłać.

 1. Koszt wyceny modernizacji to 10 zł. Płatny przelewem na moje konto przeznaczone do tego celu: nr konta bankowego do zaliczek i moich usług: 11 1050 1142 1000 0090 9930 4520
 2. Powyższy koszt jest odliczany od końcowej ceny modernizacji, jeśli wykonasz ją u mnie. Jeśli modernizacja będzie kosztować 200 zł, to dopłacasz potem tylko 190 zł. W przypadku jak się rozmyślisz, 10 zł pozostaje u mnie na poczet czasu poświęconego na jej przygotowanie.
 3. Po ustaleniu co wymieniamy i ile to będzie kosztować,wysyłasz do mnie swój sprzęt na podany w zakładce KONTAKT.
 4. Gdy sprzęt dotrze do mnie, zabieram się za kompletowanie do niego podzespołów. Nie odpowiadam za uszkodzenia wynikłe w trakcie transportu sprzętu do mnie. Dlatego zawsze doradzam wysyłanie kurierem, paczką ubezpieczoną najlepiej z opcją ostrożnie. Proszę pamiętać o dobrym zapakowaniu komputera na czas transportu – w tej kwestii pomoże Wam na przykład ten film.
 5. Po zakończeniu modernizacji (przeważnie 5-7 dni roboczych – zależy od ilości pracy), po testach systemu i stabilności pracy poszczególnych podzespołów, gdy uznam że PC jest gotowy do pracy, informuję Cię o tym. Proszę wtedy o zapłatę ustalonej kwoty modernizacji + koszt transportu (25 zł kurier ubezpieczony) i odliczam oczywiście zaliczkę którą już wcześniej wpłaciłeś.
 6. Po opłaceniu przez Ciebie należności (zaksięgowanie środków na podanym koncie), wysyłam Ci Twój komputer, wraz z dowodem zakupu oraz z adnotacją o gwarancji na wykonana usługę.
 7. Cieszysz się zmodernizowanym sprzętem ?

W przypadku nie odebrania komputera po modernizacji, bądź nie uiszczenia zapłaty za nią, po 14 dniach od momentu poinformowania danego klienta o gotowości odbioru komputera, sprzęt przechodzi na moją własność i jest sprzedawany w ramach pokrycia kosztów.