Witam serdecznie.

Zapraszam do testu i recenzji monitora AOC U3277PWQU. 

Miłego oglądania.


5 komentarzy

Zbyszek · 31/01/2019 o 10:17

Dobry człowieku oglądam i czytuję Twoją stronę, gdzie bardzo doceniam ogrom pracy tutaj zawartą, ale będę brutalny. Masz beznadziejną dykcję, nad którą MUSISZ popracować. Koniecznie. Robisz kawał świetnej roboty, ale tego, co mówisz, nie da się słuchać i czasem zrozumieć. Nie odbieraj moich słów jako atak, lecz jako prośbę. Powodzenia.

    Patryk Lasak · 01/02/2019 o 16:33

    Witam. Dziękuję za uwagę. Tak wiem o tym i to w głównej mierze jest przez to, że mam wadę zgryzu – krzywe zęby i wysunięte do przodu – muszę mieć aparat taki na stałe na zęby i wtedy to pomoże. Ale by go założyć, to możliwe, że będą mi musieli usunąć 2 zęby… ;(
    To są spore koszty – cena aparatu + koszty wizyt itp, to wychodzi ok. 4000-4500 zł za takie coś – się dowiadywałem ile to kosztuje. Musze uzbierać pieniądze na to i wtedy powinno być lepiej. Póki co będzie jak jest niestety ;( Konstruktywna krytyka zawsze mile jest u mnie widziana 😉 Pozdrawiam serdecznie

Mr. M · 19/03/2020 o 06:43

Długo przymierzałem się do zakupu tego monitora, szukałem testów i opinii, więc mogę się uznać za “w pewnym stopniu” eksperta 😀
Twój test okazał się najbardziej kompetentnym video-testem jaki znalazłem, bo oprócz opisu zewnętrznego, na czym skupiają się chyba wszyscy (no przynajmniej ci, których oglądałem), sprawdziłeś to co najważniejsze czyli jak monitor świeci.
Między innymi właśnie dzięki Tobie to cudo, tak nie boję się użyć tego słowa, stanęło na moim biurku.

Ale żeby tak nie słodzić, bo przesadzać nie można, to we wszystkich recenzjach brakuje mi 1, dla mnie akurat naprawdę istotnej, informacji… konkretnie chodzi o wysokość minimalną i maksymalną.
Oczywiście instrukcja te informacje podaje, ale podanie tej informacji w recenzji byłoby taką wisienką.

Jeszcze co do samego monitora. Mój egzemplarz wyprodukowali w zeszłym roku i w komplecie nie dostałem kabli DVI i VGA, Ciekawe jak inni nabywcy?
Podświetlenie ogólnie jest ok, równomierne, ale…ale można się przyczepić do narożników, w moim egzemplarzu do lewego górnego, podświetlenie jest tutaj trochę zaburzone i przebija przy krawędzi obudowy.
Z innych wad to straszny z niego żarłok w trybie czuwania, watomierz pokazuje 7W, a niby miło być poniżej 1W. Mam cichą nadzieje, ze chiński mierniczek przekłamuje.
Kąty widzenia są ok, ale u mnie monitor stoi dość nisko i na linii wzroku mam górną połowę, przez to drobne rzeczy na dole są ciut mniej wyraźne.
Jak linie wzroku mamy w połowie wysokości jest ok.

Ale żem się rozpisał, ale chyba warto 😀

    Patryk Lasak · 21/03/2020 o 11:21

    Dzięki za miłe słowa. Co do podawania wysokości min/max monitora, to od tej pory będę podawał to info – dzięki za cenna uwagę. Pozdrawiam serdecznie

Mr. M · 24/03/2020 o 21:55

Dobrze zrobiona robota zasługuje na pochwałę 🙂

Ja natomiast zapomniałem napisać słówko o najpoważniejszej, wg. mnie oczywiście, wadzie tego monitora.
Tą wadą jest podstawa, a konkretnie to w jaki sposób rozwiązali obracanie na boki.
Naprawdę chyba nic gorszego od montażu talerza obrotowego OD SPODU podstawy nie mogli wymyślić. Mam na blacie taki duży kalendarz z notatnikiem i jest kolizja.

Na całe szczęście mocowanie jest klasyczne (vesa 100×100), więc bez problemu można zmienić na inną, co też uczyniłem i wreszcie podstawa stoi stabilnie, a obraca się tylko góra.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − 9 =